Hotele

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio hoteli. Obiekty o wysokim standardzie, położone w malowniczych częściach Polski pozwalają na organizację wyjazdu służbowego jak i wypoczynku prywatnego. Nasza firma specjalizuje się w organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych oraz integracyjnych. Organizujemy również turnusy rehabilitacyjne w profesjonalnych ośrodkach spa.

Współpracując z nami możesz liczyć na:

Profesjonalną organizację

konferencji i spotkań firmowych

Niezbędną infrastrukturę

i pomieszczenia o wysokiej estetyce

Nowoczesny sprzęt multimedialny

pozwalający na przeprowadzenie spotkania dla dużej grupy

Wykwalifikowaną kadrę

w sektorze hotelarstwa oraz restauratorstwa

Hotel Rytwiany

To pałac pochodzący z przełomu XIX i XX wieku otoczony 6-hektarowym parkiem z przepięknym drzewostanem. Położony wśród lasów i jezior województwa świętokrzyskiego. Doskonałe miejsce do wypoczynku oraz jako baza wypadowa do zwiedzania licznych zabytków wschodnio-południowej części kraju. Hotel z basenem i centrum SPA.

Zapraszamy na stronę hotelu.

Hotel Villa Wernera

Zabytkowa willa ze szczególną historią i architekturą należąca do niemieckiego pisarza i poety Lindemanna Wernera na początku XIX wieku. Rozbudowana o nową część w 2017 roku gdzie mieści się komfortowe centrum SPA z basenem. Położona w klimatycznym miejscu daleko od ulicznego zgiełku i miejskiego tłoku a zarazem niedaleko centrum Szklarskiej Poręby.

Zapraszamy na stronę hotelu.

Browar Książęcy

Hotel wraz z restauracją. Browar kraftowy, gdzie dla gości warzonych jest pięć gatunków legnickiego piwa według własnych receptur. Industrialny, nowoczesny wystrój połączony z klimatem 800 – letniego miasta, wyśmienite jedzenie, położenie w samym centrum miasta sprawiają, że jest to idealne miejsce aby zatrzymać się tu podczas podróży.

Zapraszamy na stronę hotelu.

Jesteś zainteresowany naszymi nieruchmościami?

Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Strona internetowa: Proformat

Telefon do działu rekrutacji

Formularz kontaktowy

Tic box*