Aktualności

Pomoc Ukrainie

W związku z atakiem Rosji na Ukrainę i dynamicznie zmieniającą się sytuacją w kraju, Zarząd firmy DGP DOZORBUD Grupa Polska postanowił włączyć się w akcję udzielania pomocy i podjął następujące działania:

W oddziałach naszej firmy zatrudnionych zostało ponad 100 osób, które ze względu na wojnę opuściły swoją ojczyznę.

Wsparto zweryfikowaną zbiórkę organizowaną przez Polską Akcję Humanitarną. Zebrane pieniądze bezpośrednio wesprą osoby uciekające, jak i pozostające na Ukrainie.

Hotel Rytwiany funkcjonuje jako obiekt, do którego zgłaszają się uchodźcy i mogą liczyć na zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Wsparliśmy materialnie naszych Ukraińskich pracowników, którzy zdecydowali przyjąć do domu swoich krewnych.

Pozostajemy także w kontakcie z Urzędami Miasta, gdzie zaoferowana została chęć udzielenia pomocy w poszczególnych miastach.

30-lecie firmy

Uprzejmie informujemy, że 18 października 2019 r. uroczyście obchodziliśmy Jubileusz 30-lecia naszej firmy. Uroczystość oficjalnie rozpoczęła Pani Prezes Anna Wasila, wygłaszając przemowę. Wydarzenie składało się z części artystycznej, w której zaprezentowali się lokalni artyści. Imprezie towarzyszyła także wystawa, gdzie obejrzeć można było fotografie dokumentujące wydarzenia w firmie na przestrzeni lat. Część jubileuszu przeznaczono na panel dyskusyjny oraz nagrodzenie wyróżnionych pracowników.

Strona internetowa: Proformat

Telefon do działu rekrutacji

Formularz kontaktowy

Tic box*