Budynki biurowo-usługowe

W DGP oferujemy lokale na wynajem i rozwój Twojej firmy, wiedząc że miejsce pracy jest jej wizytówką. Staranność wykończeń, dopasowanie wnętrz do Twoich potrzeb, korzystna lokalizacja oraz stałe wsparcie pracowników działu nieruchomości wpływa na jakość pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali na wynajem.

Podejmując współpracę z Działem Nieruchomości DGP możesz liczyć na:

Wysoki standard

wykończenia powierzchni biurowych oraz usługowych

Lokalizację

w centrum miast wpływającą na rozpoznawalność i napływ nowych Klientów

Stabilność

współpracy

Wsparcie

wykwalifikowanych inspektorów technicznych

Dostosowanie wnętrza

do potrzeb Twojej firmy przy współpracy z architektem wnętrz

Korzystne oferty

usług ochrony, monitoringu i utrzymania czystości

Najświętszej Marii Panny

Klimatyczna kamienica znajdująca się przy głównym deptaku w centrum Legnicy. Świetnie skomunikowana przestrzeń biurowa, w której okolicy znajduje się wiele restauracji i sklepów.

Środkowa

Kolorowa kamienica położona w ścisłym centrum Legnicy. Lokale biurowe i usługowe znajdują się w bezpośredniej okolicy największej miejskiej galerii handlowej.

Zamkowa

Odrestaurowana w 2014 roku kamienica wpasowująca się w historyczny układ legnickich ulic inspirowana industrialnym stylem. Budynek znajduje się w centrum Legnicy.

Dworcowa

Historyczna kamienica położona tuż przy Dworcu Kolejowym w Legnicy. Przestrzeń biurowo- usługowa w towarzystwie cenionych restauracji oraz głównych ciągów komunikacyjnych miasta.

Okrzei

Popularna dla Legnicy poniemiecka willa położona w malowniczej historycznej dzielnicy Tarninów. Pełni funkcję usługowo- administracyjną z dogodnym dojazdem.

Św. Huberta

Budynek w prestiżowej dzielnicy Katowic. Malownicze miejsce otoczone zielenią. Reprezentacyjna przestrzeń biurowo-usługowa z dogodnym dojazdem.

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, pozwala Nam na ciągły rozwój w tym kierunku. Jesteśmy świadomi, że nieruchomości są wizualną wizytówką firmy.

Jesteś zainteresowany naszymi lokalami?

Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Strona internetowa: Proformat

Telefon do działu rekrutacji

Formularz kontaktowy

Tic box*