• Polski
  • English
Działanie gwarantowane profesjonalizmem

Usługi dla branży wojskowej

Opis

Grupa DGP wyspecjalizowała się w zakresie świadczenia usług dla wojska.
Ochrona osób i mienia
Kiedy w roku 2010 nastąpiły zmiany w wojsku, mające na celu stworzenie w pełni zawodowej i profesjonalnej armii Ministerstwo Obrony Narodowej otworzyło się na współpracę z wyspecjalizowanymi firmami z rynku zewnętrznego w zakresie usług ochrony mienia wojskowego. Jednostki Wojskowe koncentrując się na podstawowym przedmiocie swojej działalności przekazały usługi poboczne związane m.in. z obsługą ruchu samochodowego, pieszego, organizacją wyspecjalizowanym firmom ochrony o największym doświadczeniu w realizowaniu kontraktów o podwyższonych wymaganiach.
Mamy zaszczyt współpracować od wielu lat z Jednostkami  Wojskowymi, Wojskowymi Okręgami Gospodarczymi i innymi obiektami strategicznymi dla bezpieczeństwa i obronności Państwa na terenie całego kraju. Ochrona obiektów Ministerstwa Obrony Narodowej należy do najbardziej wymagających i odpowiedzialnych z realizowanych usług.
Spełniamy wysokie i  ściśle określone warunki formalne i praktyczne. Spółki Grupy DGP realizujące usługi ochrony posiadają koncesje na usługi ochrony osób i mienia, pozwolenie na broń przedsiębiorcy, świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego przemysłowe drugiego i trzeciego stopnia. Nasi pracownicy są najwyżej wyspecjalizowanymi pracownikami cywilnymi w zakresie ochrony, posiadają kwalifikację pracowników ochrony osób i mienia, pozwolenia na broń a także poświadczenia bezpieczeństwa osobowego, uprawniające do dostępu do informacji niejawnych.
Usługi czystościowo – porządkowe
Z powodzeniem obsługujemy tak wymagających Klientów jakimi są Jednostki Wojskowe w zakresie utrzymania czystości pomieszczeń wewnętrznych, terenów zewnętrznych utwardzonych i zielonych na terenie kompleksów wojskowych. Długoletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam wykonywać usługę w sposób racjonalny i optymalnie oszczędny.

Dostosowując się do potrzeb poszczególnych Jednostek Wojskowych zatrudniamy wykwalifikowany personel porządkowy posiadający odpowiednie uprawniania tj. poświadczenia bezpieczeństwa z klauzulą „zastrzeżone” oraz „poufne”. W celu świadczenia jak najwyższej jakości usługi wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania sprzętowe oraz technologiczne. To z kolei pozwala za elastyczne dopasowanie się do aktualnych potrzeb Klienta np. w przypadku zwiększenia bądź zmniejszenia liczebności wojska w danej lokalizacji. Obsługujemy Jednostki Wojskowe w których stacjonuje również Wojsko Amerykańskie.

Do grona obsługiwanych przez nas Klientów z sektora Sił Zbrojnych RP wchodzą zarówno Wojskowe Okręgi Gospodarcze, Wojska Lądowe jak i Siły Powietrzne.