• Polski
  • English
Działanie gwarantowane profesjonalizmem

Usługi dla branży przemysłowej

Opis
Od samego początku swojej działalności związani jesteśmy z Klientami branży przemysłowej.
To dzięki współpracy z takimi Klientami jak KGHM, Grupa Tauron S.A., Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Katowicki Holding Węglowy S.A., Polskiea Grupa Górnicza S.A., PGE Elektrownia Turów S.A.,PGE Kopalnia Węgla Brunatnego Turów S.A., Dalkia S.A. w Poznaniu, EDF Polska S.A. Oddział w Rybniku, Krakowie i Wrocławiu, AQUANET Poznań, Enea Połaniec S.A., Bumech S.A., Zakłady Tłuszczowe Kruszwica, Engie Energia Polska S.A., ZM Silesia S.A., PGNiG S.A., PSG S.A., Mostostal Zabrze  aktywnie uczyliśmy się  jak dbać o bezpieczeństwo największych, średnich i małych zakładów przemysłowych.
Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania we współpracy z nowymi klientami. Rozumiemy, że każdy nasz klient ma odmienną specyfikę swojej działalności i inne potrzeby dlatego dla każdego zakładu przemysłowego przygotowujemy indywidualną analizę zagrożeń i opracowujemy systemy bezpieczeństwa.
W zakładach przemysłowych niezbędna jest ochrona przed zagrożeniem zewnętrznym i wewnętrznym. Profesjonalnie zaprojektowane systemy ochrony technicznej i monitoringu w połączeniu z fizyczną ochroną mienia, realizowaną zarówno w formie posterunków stałych, obsługi recepcji jak i patroli mobilnych gwarantują maksymalne bezpieczeństwo.
Zapewniamy we współpracy niezawodną komunikację, optymalizację kosztów i skuteczny nadzór nad wykwalifikowaną kadrą pracowników.
Od lat mamy zaszczyt współpracować z najbardziej wymagającymi Klientami również w zakresie świadczenia usług porządkowo – czystościowych. To dzięki naszym Klientom rozwinęliśmy się, stając się jedną z czołowych firm świadczących usługi porządkowe. Posiadamy wiedzę i zaplecze techniczne, niezbędne do prawidłowej realizacji usług w zakładach przemysłowych. Nasi pracownicy rzetelnie wykonują obowiązki utrzymania czystości na terenie hal produkcyjnych i magazynów. W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów sprzątania, stosujemy zarówno nowoczesne środki utrzymania czystości, jak i sprzęt do bieżącego sprzątania oraz prac okresowych. Zakres prac wchodzących w skład czyszczenia hal i magazynów uzależniamy  od stanu technicznego obiektu oraz indywidualnych życzeń Klienta. Po konsultacji technicznej oraz wizji lokalnej przedstawiona zostaje koncepcja realizacji usługi podstawowej i  czynności dodatkowych. Do realizowanych czynności należy: sprzątanie i czyszczenie hal i konstrukcji, mycie ścian hali produkcyjnej i magazynowej, , czyszczenie i mycie oświetlenia, odkurzanie lamp, odkurzanie koryt kablowych, odkurzanie hal i magazynów.
Dbamy o kompleksowe zapewnienie usług czystościowych poprzez  sprzątanie powierzchni socjalnych dla pracowników oraz powierzchni biurowo-administracyjnych w tym biurowców klasy A.