• Polski
  • English
Działanie gwarantowane profesjonalizmem

SPECJALISTA DS. KADR I PLAC

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnianiem, przebiegiem pracy i zwolnieniem pracownika,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • przygotowania danych  dla naliczenia wynagrodzeń  pracowników,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentacji między biurem a centralą

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TETA
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu multisport,
  • interesująca praca, pełna ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szeroki wachlarz wsparcia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Wynagrodzenie

Początek zatrudnienia
od 01-10-2019
Godziny
7:00-15.00

Skontaktuj się z nami