• Polski
  • English
Działanie gwarantowane profesjonalizmem

PRACOWNICY GRUPY MOBILNEJ USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH

Zakres obowiązków

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą zdobyć dodatkowe doświadczenie w usługach porządkowych pod okiem doświadczonych  technologów, pracowników z grupy mobilnej.

osoba na tym stanowisku będzie wykonywać prace okresowe polegające głównie na:

  • doczyszczaniu powierzchni płaskich różnego typu, rodzaju,
  • myciu przeszkleń,
  • polimeryzacji,
  • krystalizacji,
  • praniu wykładzin,
  • innych pracach wynikających z zapisów umowy z kontrahentem

Wypełnij formularz lub zadzwoń do opiekuna oferty.

Wymagania

  • doświadczenie w wykonywaniu prac porządkowych przy użyciu różnego rodzaju sprzętu,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy i przejścia przez proces szkoleniowy.

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilna praca,
  • pakiet szkoleń,
  • wsparcie wdrożeniowe przez dział technologii.
Wynagrodzenie

do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej

Początek zatrudnienia
od zaraz
Godziny
wg. harmonogramu wyznaczonych prac okresowych

Skontaktuj się z nami