• Polski
  • English
Dołącz do zespołu w oddziale Warszawa

Kierownik Kontraktu

Zakres obowiązków

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klientów zgodnych z realizowaną umową oraz nadzór i zarządzanie zespołem.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok) w branży usług czystościowo – porządkowych na obiektach, powierzchni biurowej i medycznej
• profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta
• doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym
• wysoka kultura osobista, samodzielność i komunikatywność
• doskonała organizacja własnego czasu pracy
• dyspozycyjność
• niekaralność .

Nasza oferta

• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na umowę o pracę
• nastawienie na długoterminową współpracę,
• wynagrodzenie dostosowane do kompetencji,
• szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów
• pakiet Multisport.

Wynagrodzenie

adekwatne do doświadczenia i wiedzy operacyjnej

Początek zatrudnienia
od 01-10-2019
Godziny
do ustalenia

Skontaktuj się z nami